KONST / Litografier / Färglitografi 13592427
nr 1359 2427
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 147/360. Motivet: 54x45cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:32:59
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson